Duben 2015

Úvodní článek

24. dubna 2015 v 0:23 | Svante |  O blogu, o Svanteovi
Vítám Vás na svém blogu.
Je čtvrtek, 23:30 a já sedím ve svém pokoji se spoustou nepořádku u svého stolu, poslouchám náhodné písničky z YouTube a píšu tenhle článek.

Moji rodiče a prarodiče mi vždycky říkali, jak jsem dobrej s těma "počítačema", však to určitě znáte, až jsem z toho zlenivěl. Tenhle článek píšu už potřetí, protože se mi už dvakrát obnovila stránka :D. Pro jistotu to píšu do Wordu mimo blog.cz. Pokoušel jsem se nějak nastavit vzhled téhle stránky, aby to trochu vypadalo, a jak vidíte, pořád je to takové nějaké všelijaké. Navíc do toho zasahuje moje šílená lenost, která chce co nejrychleji psát a neřešit jak to vypadá. Dost technických blbostí.

Pokud chcete číst něco z mého blogu, měli byste vědět něco o mně. Je mi 17 a bydlím v Brně. Chodím na jedno gymnázium do druháku. Škola mě docela baví, i když jsem tak ve třídním průměru, možná mírném podprůměru. Hlavně mě baví asi matika a řekl bych, že jsem docela dobrý v angličtině. V té pořád někoho kritizuju a to na sobě nesnáším. Nesnáším na sobě spoustu věcí. Jsem docela často negativní a společensky uzavřený. Ve třídě mám jen pár kamarádů a většina z nich jsou holky. Je to takové trochu zvláštní. Sedím se svým nejlepším kamarádem - Broňou, a hodně se bavím s Terkou, která má už dost dlouho blog a u ní jsem se taky inspiroval.

Mimo školu jsem většinou dost línej a nic moc nedělám. Hraju už asi od třetí třídy na klavír, ale většinu času mi to moc nešlo (především kvůli lenosti). Chytlo mě to až minulý rok, kdy jsem se motivoval vystupováním před ostatními. Teď zrovna mě to moc nebaví. Momentálně věnuju pozornost cvičení, protože mám docela slušnou nadváhu. Podařilo se mi asi měsíc každý den chodit ven (a poslouchat u toho audioknihu Game of Thrones :D) a potom jsem si koupil cvičební program Freeletics. U toho jsem vydržel nějakých devět týdnů a potom jsem dostal šílenou virózu, kdy jsem byl asi týden doma v horečkách a teď se k tomu snažím vrátit. Díky tomu jsem, asi poprvé v životě, trochu zhubnul a nabral nějaký svaly. Teď doslova cítím, jak mi zase narůstají špeky a ty svaly odcházejí pryč. :/

Taky se čas od času snažím skládat elektronickou hudbu v FL Studiu, ale do toho se mi taky moc v poslední době nechce, úplně jsem totiž přestal hudbu poslouchat. (To je docela ironický, protože právě hudbu poslouchám. :D) Moc si ostatními ve vkusu na hudbu nerozumím. Rád si občas poslechnu nějakou klasickou hudbu, reggae, občas rap, ale hlavně poslouchám EDM a house. Na druhou stranu, když už jsem někdy sebral odvahu a pustil někomu výtvor, který jsem složil, většinou se to líbilo.
Jsem bláznivý fanoušek do seriálů. Viděl jsem celého Dextera, Himym, Breakig Bad a teď koukám (/čekám) na Game of Thrones, Sherlocka (od BBC) a Walking Dead. Jinak na YouTube sleduju Good Mythical Morning(GMM).

Taky jsem šíleně posedlý Švédskem. Švédsko je totálně boží. Všehno na něm obdivuju (co konkrétně určitě napíšu v nějakém budoucím článku). Jednou bych se tam chtěl přestěhovat. Proto se taky můj blog jmenuje tak divně. Svante je totiž 99. nejčastější jméno ve Švédsku. A hádejte odkud je to pozadí :3 .

To by bylo asi všechno. Kdyby mě ještě něco napadlo, tak to dopíšu.